Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

Нові дими

Дим зможе взаємодіяти з кулями та осколковими гранатами. Так кулі будуть створювати отвори в диму, а осколкові гранати фактично розвіювати дим, тож шити в дими так, щоб тебе не побачив суперник вже не вийде. Водночас осколкові гранати отримають набагато більше значення. 

Окрім цього дим в новій грі перестане бути статичним. Він буде повзти і заповнювати порожнечі, наприклад спускатися вниз по сходах, заповзати у двері та вікна.

Підтікові оновлення

Раніше оновлення в грі фіксувалося під час так званих тіків, а в інший момент фіксації не відбувалося, тому часто гра не зараховувала попадання, а професіонали так любили сервери з тікрейтом 128, бо такий тікрейт був вдвічі більший, ніж по дефолту і дії гравця краще зараховувалися. 

Нова технологія не має такого поняття, які тіки. За словами VALVE будь-яка дія гравця зараховується миттєво і передається на сервер. Розробник запевняє, що тепер всі дії будуть зараховуватися максимально чесно незалежно від налаштувань сервера. 

Оновлені карти та текстури

VALVE «почистили» графіку, зробили текстури чіткішими, прибрали темні кути, щоб поліпшити видимість моделей в будь-якій частині карти в тому числі в темних тунелях. Судячи з усього викручування налаштувань моніторів та відеокарт залишиться у минулому. В цьому питанні VALVE взяли приклад з Riot, які спеціально збалансували освітленість карт у VALORANT так, що гравцям не потрібно викручувати графіку на моніторі. 

В грі використовується нова реалістична система освітлення, що кардинально змінює сприйняття графіки. Різниця майже така сама, як при порівнянні CS:GO з CS 1.6. 

Предмети та інвентар

Всі предмети та інвентар гравців перенесуть в нову гру і вони заграють новими фарбами завдяки новому освітленню Source 2. 

Інструменти Source 2

Творці карт і контенту отримають безліч нових інструментів. Також скоро стане доступна для тестування майстерня предметів Source 2, правда доступ до неї на початку отримає обмежена кількість обраних. 

Візуальні ефекти

В грі значно покращаться візуальні ефекти в тому числі візуалізація потрапляння куль, сліди крові. Кров на стіні взагалі жахає брутальністю та реалістичністю, тепер офіційні шкільні змагання с КС стануть абсолютно неможливими. =)

Полум’я від молотова і вибуха бомби стало якимось мультяшним. Воно наче і круте, проте якось не в’яжеться з грою, сподіваюся його ще допрацюють.

Інтерфейс

Інтерфейс в грі також повністю переробили. Він став сучаснішим і мультяшним. Візуальними ефектами дещо нагадує VALORANT.

Новий звук

Розробники обіцяють новий покращений звук. Сподіваємося, що вони виправдають очікування, проте очікуємо на купу багів звуку.

Нагадаємо, що нова гра має вийти вже влітку 2023 року. Побачити відео з гри можна тут.

Більш докладно українською можна прочитати про стару нову гру на офіційному сайті.

Материалы по теме

Valve повідомила, що скоро Steam перестане працювати на операційних системах Windows 7 та Windows 8

Valve припинить підтримку платформи Steam на операційних системах Windows 7 та Windows 8. Про це компанія повідомила на сайті Steam. Підтримка триватиме лише до 1 січня 2024 року, після чого Steam перестане працювати на застарілих операційних системах.

BLAST Paris Major стане останнім Мейджором з CS:GO в історії

Valve повідомили, що BLAST Paris Major стане останнім Мейджором у CS:GO. Наступний Мейджор відбудеться вже у 2024 році та проходитиме в грі Counter-Strike 2.

Арсеній Ceh9 Триноженко протестував та зробив огляд на Counter-Strike 2

0

Арсеній Ceh9 Триноженко протестував Counter-Strike 2 і поділився своїми враженнями. На думку Чемпіона світу в CS 1.6 гра стала більш мультяшною і схожою на Valorant чи Fortnite, проте для повної оцінки треба грати довше.