Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI відмітилися черговим антирекордом в Dota 2. Клуб примудрився двічі поспіль вилетіти з першого в другий дивізіон ліги DPC Східної Європи. Здавалося б це неможливо фізично, бо вилетівши в другий дивізіон команда має грати в ньому, але NAVI обхитрували систему і просто зробили рокірування, помінявши назву другої спонсорованої ними команди, яка пройшла в перший дивізіон, на NAVI.

Проте команда, яка в доті вже багато років ставить тільки антирекорди, примудрилася знову вилетіти в другий дивізіон. У вирішальному матчі, де вирішувалася доля слота, NAVI принизливо програли росіянам Virtus.pro. Взявши першу карту NAVI віддали другу, на третій карті чорно-жовті домінували весь початок, проте віддали Рошана, суперники зробили камбек і забрали слот із рук NAVI. 

В другому дивізіоні в українського клубу вже грає NAVI Junior, якщо команда збереже слот на третій сезон DPC стає не зрозумілим, як дві команди однієї організації будуть грати між собою, бо це очевидний конфлікт інтересів і, скоріше за все, одній з команд доведеться піти. 

З іншого боку у NAVI є шанс, що NAVI Junior дивом виграють слот в перший дивізіон і багатостраждальний клуб знову зможе зробити рокірування і зайти на чергове коло. 

В себе в телеграмі клуб вже покепкував зі свого програшу, запитавши, чи не продає хтось слот в перший дивізіон DPC?

Набагато огидніше с NAVI покепкували суперники Virtus.pro. Команда з країни-терориста виклала мем з клоуном в одязі кольорів прапору України. Сподіваємося цей вчинок не залишиться безкарним і його візьмуть до уваги турнірні оператори. 

Звісно, NAVI цілком заслуговують на кепкування і навіть знущання, але точно не від команди недокраїни і точне не у формі знущання з використанням кольорів національного прапора України. 

Сподіваємося, що за цю картинку на Virtus.pro знову накладуть санкції і заборонять виступати під їх назвою. 

Цікаво, що змінивши команду в першому дивізіоні NAVI закінчили другий сезон DPC з абсолютно таким самим результатом. Команда виграла лише 1 матч і програла 6, а статистика по картах в обох сезонах також була однакова — 4 виграних і 13 програних карт. 

Чи залишаться NAVI в доті? Таке питання навіть не стоїть. Більшість клубів після низки невдач за останні роки точно б закрили дисципліну, принаймні на деякий час, але всі ми знаємо, що це не про NAVI. Схоже клуб прагне увійти в історію як клуб з самою ганебною серією невдач всіх часів і схоже, що на цьому шляху ніхто їх не зможе зупинити.

Читайте також: Natus Vincere підписали команду PuckChamp з двома українськими колаборантами у складі. Ми зібрали докази!

Материалы по теме

Maincast зібрав понад 1 мільйон гривень на шоу-матчі для допомоги полку Азов

Українська студія кіберспортивних трансляцій Maincast провела благодійний шоу-матч з метою зібрати гроші на автомобілі для розвідників. В грі брали участь як відомі кіберспортсмени, так і відомі українські футболісти та бійці з Азову.

Українські команди стрімко злетіли в оновленому світовому рейтингу з CS:GO

0

Оновився світовий рейтинг з CS:GO і майже всі українські команди покращили свої місця. NAVI залишаються лідерами в Україні, проте у світі займають 4 місце, не змінивши позиції з останнього оновлення. Лідерами у світі залишаються G2.

BLAST підписали на Мейджор три бренди важкого алкоголю. У 2016 році на ці граблі вже наступали Weplay

Напередодні Мейджора в Парижі BLAST підписали одразу три алкогольні бренди, які належать французському концерну Pernod Ricard. Це чи не перша інтеграція виробників важкого алкоголю у великий кіберспорт і вона може мати великі репутаційні ризики для данського турнірного оператора.

Американський клуб TSM може розпустити всі склади, проте все ще сподівається відродити напрям CS:GO

0

Один з найбільших і найвпливовіших клубів світу TSM знаходиться на межі закриття. Про це повідомило видання Sports Business Journal. Джерела SBJ повідомили, що клуб знаходиться за крок від закриття всіх своїх складів в різних кіберспортивних дисциплінах.